C Profil 1,5MM

products.sku: R3028R2
products.callforprice
اسأل عن السعر

C PROFİL

C Profil, elektrik tesisatında ve endüstriyel ortamlarda kablo yönetimi için kullanılan bir donanım elemanıdır. Bu profiller, kablo demetlerini düzenlemek, korumak ve desteklemek için kullanılır. Genellikle çelik veya alüminyum gibi dayanıklı malzemelerden imal edilirler ve farklı boyutlarda ve şekillerde bulunabilirler.

C Profil, elektrik panoları, endüstriyel makineler,vinçler, bina tesisatı ve diğer elektrik sistemleri gibi alanlarda kullanılır. Kablo demetlerini güvenli bir şekilde taşımak ve düzenlemek için kullanılırlar ve elektrik kablolarının düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlarlar.

Bu profiller, genellikle profil askısı, bağlantı elemanı, köprü bağlantı kelepçesi, çelik araba, ön araba, kumanda kontrol ünitesi, kablo başlangıç askısı, profil sonlandırıcı, kablo klipsi, yassı kablo rekoru, profil uç kapağı ile birlikte set olarak gelirler ve montajı kolaydır. C Profil, kablo düzenlenmesi için önemli bir rol oynar. Aynı zamanda elektrik tesisatındaki kabloların düzenli ve güvenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlar.

 

MalzemeÇelik(Galvanizli)
Uzunlukları(b)4 mt
Ağırlık kg/mt1,7

BOYUTLANDIRMA / mm

aht
30321,5