Heavy Duty Trolley

8 TON AĞIR YÜK TAŞIMA ARABASI

8 TON HEAVY DUTY TROLLEY

Call for pricing

16 TON AĞIR YÜK TAŞIMA ARABASI
24 TON AĞIR YÜK TAŞIMA ARABASI
32 TON AĞIR YÜK TAŞIMA ARABASI
48 TON AĞIR YÜK TAŞIMA ARABASI

Ağır Yük Taşıma Arabası Nedir?

Domuz arabası olarak da bilinen bu yük taşıma arabaları, belirli bir alan içinde ağır yükleri taşımak için tasarlanmış bir ekipmandır. Makineleri, sevk edilen ürünleri ve diğer hantal öğeleri taşımak için gereken insan gücü miktarını azaltarak güvenli ve verimli hareketleri kolaylaştırırlar. Ağır hizmet taşıma arabası, yalnızca maliyet tasarrufu olarak değil, aynı zamanda daha güvenli, daha üretken bir iş gücü için de kendini amorti edecek harika bir yatırımdır.

TAŞIMA SİSTEMİ YÜK KAPASİTESİ

HAMALE Ağır yük taşıma arabaları, ağır yükleri daha az insan gücüyle taşımanıza olanak tanıyarak iş yeri verimliliğini artırırken çeşitli zorlu yüzeylerde güvenli hareketleri kolaylaştırır. Sekiz ton taşıma kapasitesine sahip Y4/X4 taşıma arabalarımızdan, orta büyüklükteki yükler için Y8/X8  ve X16/Y16 arabalarımıza ve 48 ton taşıma kapasiteli ağır hizmet tipi X24/Y24 arabalarımıza kadar, herhangi bir uygulama için doğru seçeneğe sahip olun.HAMALE taşıma arabaları ayrıca, taşınan ürünlerin kolayca yüklenmesi için yeterli yerden yükseklik sağlamak üzere düşük yükleme yüksekliklerine sahiptir.

YAPILANDIRILABİLİR TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ

HAMALE taşıma arabalarının bir diğer önemli özelliği de kolay yönlendirilmesidir. Ağır yükleri bir depoda veya başka bir çalışma alanında taşımak, kalabalık alanlarda ve çatlaklar, ayırıcılar ve boşluklar içerebilecek çeşitli yüzeylerde güvenle gezinmek anlamına gelir. Tüm arabalarımızda, arabaları birbirine bağlayarak hareketiniz sırasında size daha fazla denge sağlayan bir bağlantı çubuğu bulunur. Arabalarınızı belirli bir hareket için daha fazla özelleştirmek için HAMALE domuz arabaları ayarlanabilir genişliğe sahiptir. Ayrıca, zeminin hasar görmesini önlemek için dayanıklı, iz bırakmayan silindirler ve yükün kaymasını önlemek için kalın, yivli lastik tamponlar ile yapılmıştır.

Galveniz Nikel Kaplamalı arabalarımızın nikel kaplı versiyonları, gıda işleme, ilaç ve kimya endüstrisi temiz odalarında kullanım için mevcuttur.

TAŞIMA ARABALARI X VE Y

Genellikle X ve Y olarak anılan hem ön hem de arka arabaları sunuyoruz. Ön araba, yükün önüne yerleştirilir ve yük taşıma sistemlerinin güvenli ön direksiyon desteğine izin veren döner bir üst ve çekme halkasına sahiptir. Nikel kaplamalı kurşun arabalarımız, gıda işleme, ilaç ve kimya endüstrisi temiz odaları için tasarlanmıştır.

Kurşun arabalarımızın her biri, yükün arkasına yerleştirilen takip arabalarımızla birlikte kullanılabilir. Uygulamaya bağlı olarak üç veya dört noktalı bir sistem seçin. Üç noktalı bir sistem, üçgen bir model oluşturan bir öncü araba ve iki takip arabasına sahiptir. Dört noktalı sistemler, kare veya dikdörtgen bir düzende düzenlenmiş iki kılavuz ve iki takip arabası kullanır.

Yük kapasiteleri ne olursa olsun tüm taşıma arabalarımız 2 yıllık sınırlı garantiye sahiptir, ancak misyonumuz daha da uzun çalışma ömrü ile dayanıklı kaldırma ve taşıma çözümleri oluşturmaktır. Arabalarımız çok çeşitli endüstriyel, üretim ve depolama tesislerinde kullanılmaktadır ve yüksek kalite ve performans standartlarımızı karşılamak için teslimattan önce test edilmektedir.