700 Bar Hidrolik Kriko Sistemleri

700 Bar Hidrolik Kriko Sistemleri

Hidrolik Krikolar Hakkında Kısa Bilgi

Hamale yüksek basınçlı hidrolik sistemlerimiz 700 bar güç ile çalışır.Bu yüksek gücü hidrolik vesilesi ile ekipmanlara ileterek çok zorlu yada ağır işlerinizde kolay,güvenli ve ekonomik imkanlar sunar. 

Başlıca ürünler;Elektirik motorlu güç üniteleri, manuel el  pompaları,çeşitli tonajlarda ve yüksekliklerde silindir krikolar,hidrolik çektirme ayırıcı yada patlatma aletleri,somun sıkma,saplama germe, gibi sistemleri,tek yada senkronize çalışma olanakları bulunan birçok çeşidi ihtiyaçlara uygun sunmaktadır.

Hidrolik Pompa Hakkında Kısa Bilgi

Hamale hidrolik pompalar, krikolarınız ve el aletleriniz için yüksek basınçlı güç üretmek amacı ile üretilmiştir. Düşük güç sarfiyatı ile yüksek basınçlarda yağ pompalamak için tasarlanmış ürünlerimizim farklı programlara yönelik manuel yada elektirikli ünite seçenekleri mevcuttur.Ayrıca 700 Bar Pompalarımız tek yada çift kademeli seçenekleri mevcuttur

Hidrolik Çektirme Hakkında Kısa Bilgi

Hidrolik çektirme,rulman bilya amortisör yada kasnak gibi sıfır geçme (sıkı geçme) parçaları birbirinden ayırmak için kullanılır.3 ayaklı çekme kolları ile tutunduğu parçayı ters yönde hidrolik güç vasıtası ile çektirerek parçayı ayırmayı sağlar.

Kullanım Alanları Hakkında Fikirler

Tüm ekipmanlarımız;Havacılık sanayi,gemi inşaa ve bakım sanayi,otomativ sanayi,raylı sistem üretim ve bakımı,enerji üretim tesisleri,petro kimya tesisleri,askeri teçhizat,arama kurtarma,afet yardım,ağır nakliyat ihtiyaçları, otoyol köprü inşaşı,alt yapı ve üst yapı çalışmaları ve inşaat mühendisliği gibi çeşitli endüstriyel uygulamalarda hassas güç üretimi ve kontrol imkanları elde etmek için tasarlanmıştır.